Contact information

Yhteystiedot

Toimisto

Riikka Timonen

Laskutus, reskontra, työharjoitteluasiat
Puh: +358 50 506 0767
toimisto@hkk-kuljetus.fi

Saana Kananen

Puh: +358 50 344 0577
saana.kananen@hkk-kuljetus.fi

Kuljetukset

Anssi Honkanen

Logistiikka, Suomi
Puh: +358 45 312 3131
anssi.honkanen@hkk-kuljetus.fi

Jukka Haapalainen

Puh: +358 40 570 7515
jukka.haapalainen@hkk-kuljetus.fi

Arne Martin Lien

Logistics, Norge
Tel: +47 92 456 057
arnemartin.lien@hkk-transport.no

Kalusto

Juha-Matti Haapalainen

Huolto, korjaus ja renkaat  / Nurmes
Puh: +358 40 525 8928
juha-matti.haapalainen@hkk-kuljetus.fi

Tuomo Skantz

Huolto ja korjaus / Joensuu
Puh: +358 40 538 7295
tuomo.skantz@hkk-kuljetus.fi

Toimitusjohtaja

Heikki Kananen

Puh: +358 400  576 967
toimisto@hkk-kuljetus.fi

Laskutus

HKK-Kuljetus Oy
1010895-5

Verkkolaskut 
Verkkolaskuosoite: FI9210403000312110 
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH) 
Aineistomuoto: Finvoice 

Lasku sähköpostitse 
toimisto@hkk-kuljetus.fi

Paperilaskut
HKK-Kuljetus Oy 
Yrittäjänpolku 4 
80400 Ylämylly

Toivomme saavamme laskut verkkolaskuina.

HKK-Transport AS
897 608 332

Invoice by e-mail 
toimisto@hkk-kuljetus.fi

Paper invoices
HKK-Transport AS
Linjeveien 47
2344 Ilseng
Norge